• Zmena vedenia školy - Változás az iskola vezetőségében

• Vážení partneri!

Dňom 1.10.2019 po skončení funkčného obdobia riaditeľa školy, p. Lászlóa Molnára, nastáva zmena vo vedení školy.

Novým riaditeľom školy sa stal Mgr. Juraj Péter a novým zástupcom riaditeľa školy Ing. László Kerekes.

Ďakujeme p. Molnárovi za jeho obetavú prácu počas troch funkčných období a zveľaďovaní školy. V jeho ďalšej profesnej činnosti mu želáme veľa úspechov a spokojnosti!

Tisztelt Partnereink!

2019. október 1-től megváltozik az iskola vezetősége, mivel Molnár László igazgató úr megbízatási időszaka lejár.

Az iskola új igazgatója Mgr. Péter Juraj, az új igazgató-helyettes pedig Ing. Kerekes László lesz.

Köszönjük Molnár László igazgató úrnak a három választási időszakban elvégzett munkáját, mely biztosította az iskola sikeres működését. A további szakmai tevékenységéhez sok sikert kívánunk!