• ISIC/EURO<26 / ITIC

Nový preukaz                         22 EUR

Duplikát preukazu                 12 EUR

ISIC známka                           10 EUR

Nový preukaz v prípade, že k Vám na školu prestúpil žiak

• ak už mal platný preukaz (platnosť do 09/2024) na predošlej škole        12 EUR
          • ak nemal žiadny preukaz na predošlej škole                                                 22 EUR

Preukaz ITIC – učiteľský preukaz

Nový preukaz                        18 EUR

Duplikát preukazu                  8 EUR

ITIC známka                          10 EUR

Nový preukaz v prípade, že k Vám na školu prišiel nový učiteľ

• ak už mal platný preukaz (platnosť do 12/2024) na predošlej škole           8 EUR
          • ak nemal žiadny preukaz na predošlej škole                                                  18 EUR

Informácie ako predĺžiť platnosť preukazov ISIC/EURO<26 na ďalší školský rok 2023/2024.

Termín prolongácie žiackych kariet od 01.06.2023.

Prolongovať platnosť žiackej karty je možné dvomi spôsobmi:

1. Použiť aplikáciu UBIAN www.ubian.sk.
          2. Odoslať prolongačnú SMS správu.

"Predĺž si platnosť zľavy na dopravu na Preukaze žiaka na rok 2023/2024. Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predlžiš cez aplikáciu Ubian alebo zaslaním SMS.

Prolongácia cez aplikáciu UBIAN:

1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Môj Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz žiaka cez Nová karta.
          2. Nárok na zľavu v doprave na ďalší školský rok si predĺžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou.
          3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Prolongácia cez SMS:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).
          2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
          3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Vážení rodičia, milí študenti!

Aby ste mohli aj v ďalšom školskom roku využívať svoj Preukaz žiaka ISIC/EURO<26

na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí, je potrebné predĺžiť jeho platnosť.

Obnovte si platnosť preukazu v dvoch krokoch:

1.  Zakúpte si známku ISIC v hodnote 10 €
          • Úhradu 10 € urobte priamo na našej škole a to v Kancelárii alebo v Serverovni  v čase: každý piatok do 14:00
          • Známku ISIC si môžete následne prevziať podľa toho, ako sa dohodneme pri platbe

Alebo si známku ISIC objednajte s doručením domov na tomto linku:
          https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/znamka-isiceuro/ (poplatok za doručenie kuriérom je 3€).

Len s ISIC známkou:

• máte dostupný študentský paušál Go Safe Yoxo s balíkom 17GB dát mesačne
          • si môžete uplatniť zľavu v kníhkupectvách Martinus a Panta Rhei, v kinách po celom Slovensku,
            v zimných a v letných strediskách a zľavy na ďalších miestach (napr. Starbucks, McDonald´s, Ševt, DATART ....)
          • sa môžete zapájať do súťaží o skvelé ceny (napr. iPhone, Apple AirPods, rôzne hodnotné poukazy)  na našich sociálnych sieťach
          • cestujete jednoduchšie v Bratislavskom kraji s lístkami alebo električenkou v telefóne (stačí Vám virtuálny preukaz v mobilnej ISIC appke a lístok v mobilnej appke IDS BK)
          1.  Ak chcete využívať preukaz ako dopravnú kartu v MHD, SAD a ZSSK, postupujte podľa inštrukcií na www.preukazstudenta.sk a uhraďte poplatok 3,60€ za predĺženie dopravnej aplikácie v čipe preukazu