• Pre rodičov a študentov

Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy

Zistite, čo je nové na našej škole
          • Tanévnyitó

29. 8. 2021

Kedves diákok, tisztelt szülők!

Bevezetésként mindenkinek jó egészséget és sikeres tanévkezdést kívánunk annak ellenére, hogy a COVID-19 vírus rengeteg akadályt gördített elénk. Ebben az évben is fokozott biztonsági előírások lépnek érvénybe. Kérünk mindenkit, hogy ezt vegyék figyelembe és tartsák is be.

Ebből kifolyólag a tanévkezdés az alábbi módon valósul meg:

2021. szeptember 2.

840 - Tercia, Kvarta, 2.AC, 3.AC, 4.A

Az iskola épületébe a diákok 840 és 900 között léphetnek be, és mindenkinek át kell esnie a reggeli ellenőrzésen (testhőmérséklet mérés, kézfertőtlenítés). Minden diák köteles magával hozni a szülei által (kiskorúak esetében) aláírt Nyilatkozatot a tünetmentességről („Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“). Ezután a diákok egyenesen a saját osztályukba mennek, ahol az osztályfőnök várja őket.

• Otvorenie školského roka

29. 8. 2021

Milí žiaci, vážení rodičia!

Dúfam, že máte za sebou 2 mesiace vydarených a slnečných prázdnin, počas ktorých ste si oddýchli a možno aj pozabudli na útrapy, ktoré pred nás postavila pandémia v uplynulom školskom roku. Bohužiaľ nemôžeme konštatovať, že všetko zlé je už len minulosťou a v nasledujúcom školskom roku sa náš život v škole vráti do normálu. Naďalej budeme čeliť hrozbám pandémie, ale verím, že spoločným úsilím prekonáme všetky úskalia.

Kvôli zvýšenej hrozbe nákazy novým variantom vírusu COVID-19 a našej snahe ochrániť zdravie našich študentov, zamestnancov a aj rodinných príslušníkov našich študentov sa nasledujúce mesiace budeme riadiť sprísnenými bezpečnostnými opatreniami, ktoré sú v súlade s platnou legislatívou a ktoré vás žiadame rešpektovať a dodržiavať.