• Ocenenie Talentum - Talentum díj 2023

• Už tradične, v posledný vyučovací deň školského roka, sa našej škole udeľovalo ocenenie Talentum.

Slávnostného odovzdávania cien sa zúčastnili všetci študenti školy. Na začiatku slávnosti Juraj Péter, riaditeľa školy, a Róbert Tomolya, zakladateľ ocenenia Talentum, predstavili históriu a význam tohto ocenenia.

V školskom roku 2022/2023 získali toto ocenenie s diplomom, plaketou a finančným darom 100 Eur títo študenti:

Dalma Sonkoly v kategórii Spoločenskovedných predmetov

Jaroslav Sihelský v kategórii Prírodovedných predmetov

Patrik Kovács v kategórii Dobrý žiak, dobrý športovec

II.C trieda získala cenu Talentum a tortu za najlepší študijný prospech

Následne Juraj Péter, odovzdal knižné poukážky žiakom, ktorí dosiahli v školskom roku 2022/2023 študijný prospech 1,0.

Cenu pre ocenených v prírodovednej kategórii a pre kategóriu Dobrý žiak, dobrý športovec venovala nezisková organizácia T-talentum. Cenu pre kategóriu spoločenskovedných predmetov venovala Zsuzsanna Szvorák a tortu pre najlepšie prosperujúcu triedu venoval, už tradične, riaditeľ školy.​​​​​​

Hagyományainkhoz híven az utolsó tanítási napon kiosztottuk a Talentum díjakat.

A díjkiosztó ünnepségen részt vett az iskola minden tanulója. Az ünnepség kezdetén Péter Juraj, a Füleki Gimnázium igazgatója és Tomolya Róbert a Talentum Díj alapítója ismertette a díj jelentőségét, történetét.

Ezután az alábbi diákok vehették át a Talentum- Díjat, mely oklevél, emlékplakett és 100 Eur pénzjutalom:

Sonkoly Dalma
              a Társadalomtudományi Kategória díjazottja

Sihelský Jaroslav
              a Természettudományi Kategória díjazottja

Kovács Patrik
              a Jó Tanuló, Jó Sportoló Kategória díjazottja

A legjobb tanulmányi eredményt elért osztály idén a II.C osztály lett. Díjuk egy torta volt.

Ezt követően Juraj Péter, könyvjutalmat adott át azoknak a diákoknak, akik a legjobb tanulmányi eredményt érték el a 2022/2023-as tanévben, vagyis év  végén minden tantárgyból kitűnő érdemjegyet szereztek.

A Természettudományi Kategória és a Jó Tanuló - Jó Sportoló Kategória díját a T-talentum nonprofit szervezet biztosította, a Társadalomtudományi Díjat Szvorák Zsuzsanna ajánlotta fel, a tortát pedig idén is az iskola igazgatója biztosította.