• VOĽBY DO ŠKOLSKÉHO PARLAMENTU

Termín: 02.10. 2023
              Miestnosť: Jazyková učebňa
              Čas: 8:30 - 12:50

Oznámenie o vyhlásení volieb do Školského parlamentu

Rada školy pri Gymnázium – Gimnázium, Námestie padlých hrdinov 2, Fiľakovo v spolupráci s koordinátorom ŠP vyhlasuje voľby do Školského parlamentu, ktoré sa uskutočnia dňa 02.10.2023.

Voľby budú prebiehať prezenčne a tajným spôsobom prostredníctvom hlasovacích lístkov.
              Voliť môžu všetci žiaci školy výberom max. 5 kandidátov.

Osoby dohliadajúce na priebeh volieb:
                   Lóránt Bálint, člen rady školy
                   PhDr. Róbert Rubint, koordinátor ŠP

• Fiľakovský hradný beh 2023 – Füleki Várfutás 2023

17.9.2023 reprezentovali naši žiaci školu na 2. ročníku Fiľakovského hradného behu 2023. V kategórii M1 muži do 39 rokov 5 km, Krisztián Sonkoly, žiak sexty, prebehol za 23:27 a v kategórii Z3 do 39 rokov 5 km, Dorottya Tóthová, žiačka 4. A triedy, dobehla do cieľa s časom 30:37.

K dosiahnutým výsledkom im srdečne gratulujeme a prajeme im veľa chuti do trénovania na ďalší ročník súťaže.

A Füleki Várfutás 2023 2. évadán iskolánkat az M1 férfiak 39 éves korig 5 km-en kategóriában Sonkoly Krisztián képviselte a sexta osztályból, 23:27-es idővel és Tóth Dorottya, 4. A osztályos tanuló, a Z3 nők 39 éves korig 5km-en, ahol  befutási ideje 30:37 lett.

Szívből gratulálunk és további kedvet, kitartást kívánunk a felkészülésben a verseny következő évadához!