• Finančná sloboda - Ésszel a pénzzel

Je veľmi dôležité, aby boli mladí ľudia finančne gramotní. V rámci projektu „Finančná sloboda“ získali žiaci 4. ročníka prehľad o svete peňazí, naučili sa základné pravidlá finančného plánovania, ako sa chrániť pred infláciou a oboznámili sa s faktormi potrebnými na dosiahnutie finančnej nezávislosti.

A fiatalok számára rendkívül fontos, hogy megfelelő pénzügyi műveltséggel rendelkezzenek. Az „Ésszel a pénzzel” elnevezésű projekt keretén belül a 4. évfolyam tanulói betekintést nyertek a pénz világába, megismerkedtek a pénzügyi tervezés alapvető szabályaival, az infláció elleni védekezés lehetőségeivel és azokkal a tényezőkkel, amelyek a pénzügyi függetlenség eléréséhez szükségesek.